English Pub

Ak Efe Hotel

Efe Hotel

İletişim Bilgileri

Adres: Maarif Caddesi, No 13, Edirne / Türkiye

Telefon: +90 (284) 213 61 66

Faks: +90 (284) 213 60 80

Email:

English Pub

English Pub

İletişim Bilgileri

Adres: Maarif Caddesi, No 13 Ak Efe Hotel Edirne

Telefon: +90 (284) 213 16 88

Email:

Patio Cafe & Restaurant

Patio Cafe

İletişim Bilgileri

Adres: Mithatpaşa Mah.Aziziye Sokak, No:5 Edirne / Türkiye

Telefon: +90 (284) 225 67 67

Email:

English Pub - Edirne

English Pub

1997 eylül ayında hizmete giren ENGLISH PUB , kalite standartlarından asla ödün vermeyerek dekorasyonu kadar müşterisiyle de iftihar eden bir mekandır. Bazen canlı müzik, bazen karaoke ile eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz English Pub, zengin içecek menüsüyle ingilizlerin dahi sevgi ve övgüsünü kazanmıştır.

Efe Hotel - English PubEfe Hotel - English Pub

English Pub'da Eğlence

Edirne'nin soğuk kış gecelerinin tadını doyasıya çıkarmak için en ideal eğlence mekanı olan English-Pub, caz, blues çizgisinde devam ettirdiği canlı müzik performanslarıyla Edirne'nin gece hayatına farklı bir soluk getiriyor. Salı geceleri Vagabond Shelter grubunun sahne aldığı English Pub'da diğer geceler ise karaoke keyfi devam ediyor.

English Pub - Toplantı Salonu Edirne

Toplantı Organizasyonu

Konferans, sempozyum, seminer, bayi toplantıları gibi organizasyonlar bilgi akışının kolay ve sağlıklı yapıldığı tanışma ve geliştirme için en iyi ortamlardır.

Efe Hotel - English PubEfe Hotel - English Pub

Şirket çalışmaları içinde önemi büyük olan seminer ve bayi toplantıları, katılımcıların konaklamada oda dağılımlarından kahve molalarına, toplantının ses düzeninden gerekiyorsa simültane sistem teminine kadar oldukça kapsamlı ve titiz bir çalışmayı gerektiren bu tip organizasyonlar Ak Efe Hotel tarafından başarı ile sağlanır.